Indeks witryny Zielona Góra na co dzień Inwestycje i remonty Poszukiwanie domu/mieszkania

Poszukiwanie domu/mieszkania

Co nowego w Zielonej Górze – centra handlowe, biurowce, osiedla, drogi, obwodnice, ścieżki rowerowe

Post 21 lut 2017, 6:47

Posty: 1
Witam forumowiczów.
Niedawno znalazłem pracę i przeprowadziłem się do Zielonej Góry. Na ten moment wynajmuje mieszkanie, ale chciałbym mieć coś swojego i jestem w trakcie poszukiwania mieszkania/domu. Znajomy z pracy polecił mi firmę http://www.artado.pl zajmująca się obrotem nieruchomości. Chciałbym więc zapytać o tę firmę. Nigdy nie kupowałem żadnego mieszkania, więc szukam pomocy. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. Pozdrawiam.


Posty: 11
To może mieszkania zamość wyjdzie Ci stosunkowo tanio, a są to mieszkania jedne z lepszych oferowanych aktualnie na rynku nowych mieszkań deweloperskich


Posty: 1

My już jesteśmy po poszukiwaniach, po zapłacie i po remoncie. Obecnie szukaliśmy dodatków do mieszkania, ale w sieci bo te stacjonarne nie były już na jedno kopyto. Właśnie w ten sposób odkryliśmy http://sklep.foteks.pl/obrazy-na-plotni ... iecka.html takie obrazy na płótnie. Uważam, że wyglądają świetnie ;)


Posty: 1

Fajne te obrazy do pokoju dla dziecka, akurat na czasie przyda się dzięki

Post 12 paź 2017, 12:35

Posty: 1

Ze stolicy będę się przenosił do zielonej góry, w jakich cenach kształtują się mieszkania w centrum?


Posty: 33
Hej,
dom mam już kupiony, gorzej mi szło z jego wyposażeniem. Straciłem bardzo dużo pieniędzy na zakup wyposażenia, dlatego polecam wam poczytać artykuły z http://calkiem-tanio.pl/ dzięki nim dowiecie się jak wybierać sprzęt i gdzie go tanio kupić. Teraz już stosuje te porady i stałem się oszczędny :)
polecam!


kuchnie Tychy

Wróć do Inwestycje i remonty

cron